Prantsuse kalasaba

Prantsuse kalasaba ehk chevron erineb klassikalisest kalasabast selle poolest et parketi lippide otsad on lõigatud nurga alla. Tavaliselt  45′ nurga alla või ka 60′ nurga alla. Mõni tehas suudab ka toota vastavalt kliendi soovitud kraadile nurga lõigata – seda aga loomulikult juba eritellimuse ja kokkuleppe alusel.

Hansa Floor suudab pakkuda prantsuse kalasaba parketti  kuni 30cm laiust!  Pikkust saame pakkuda 45′ nurga puhul kuni 1 meeter (laua külje pikkus) ja  60′ nurga puhul isegi kuni 1,5m! Eritellimusena võimalik prantsuse kalasabaparketi pikkus valida selliselt, et ruumis oleksid kõik read täislaiusega (ei teki poolikuid ridasid) – saame teha täpselt soovitud pikkusega toote!

Prantsuse kalasaba tuleb eriti hästi esile kui parkett on faasitud neljast küljest. See toob iga kalasabalipi eraldi esile ja rõhutab elegantset mustrit.

Viimistleda soovitame parketti alati tehases kuna siis on viimistlus ühtlasem ja objektil pole vaja teha lisaks paigaldusele lihvi ja viimistlust – õlitust või lakkimist. Eelviimistlus tehases on kindlasti soodsam kui parkett paigaldada viimistlemata, lihvida kergelt ja viimistleda objektil.

Siin mõningaid meie tehtud tööde pilte:

 

Vaata ka meie eksklusiivset tootegruppi kalasaba mustris toodetest : Kalasabaparkett